chcete ikonku tak klikSEM
chceš dess tak klikni SEM


kopčíííkuj jen se zdrojem...přece neni tak těžký párkrát kliknout...:D

pixels

Others

Šťastný nový rok :D

31. prosince 2011 v 14:40 | káájííík

H A P P Y•N E W•Y E A R•2 0 1 2 !

H A P P Y ♥ N E W ♥ Y E A R ♥ 2 0 1 2 !

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AHOJ, dneska je už 31 a večer jak předpokládám všichni budou někde slavit silvestra :D Buď někde na párty, v klubu a nebo jenom doma. Každopádně dalšímu roku se nikdo nevyhne, tak či tak bude už rok 2012, v porodnicích budou maminky soutěžit o to, které se narodí první dítě roku. Na televizních obrazovkách budou moderátoři silvestrovských večerů odpočítávat 10, 9,...a mi doma s nimi. Někomu rok 2011 nepřinesl nic dobrého a tak doufá že tento rok se mu vyvede lépe. Někdo měl naopak velice úspěšný rok a bojí se že v tomhle to moc dobré nebude. Někomu je to ale úplně jedno, stačí mu, když má okolo sebe blízké lidi, které má i přes hádky, těžké situace a rozboje rád. A tak všem přeji krásný a úspěšný rok 2012...zase si budu do školy muset navyknout nové datum, které budeme psát na tabuli :p--Kája.
 

Stick animation :D

12. prosince 2011 v 19:54 | kááájííík
:ham S T I C K A N I M A T I O N:ham
je to vážně cool...kdo to nemá honem Stáhnout!!! je to všude...:D je to dobrý...prakticky tvoříš film se stickmanem a je tam vidět jaký pohyb byl předtím (šedě)...z malých úryvků se tak stane fil...já zatím udělala jen mávajícího paňáčka ale chci udělat něco většího...pokud na to ovšem nezapomenu což určitě Ano!!!!

 
 

Reklama